formuvan_11

Матеріали круглого столу істориків України
(Львів-Брюховичі, 27 серпня 1993 р.).
– Львів, 1995. – 128 + іл.

УДК 947.17.9(477)+10

Збірка матеріалів третьої з черги зустрічей українських істориків, проведених у формі дискусії за круглим столом. Перша з них відбулася 29-31 травня 1978 р. в Лондоні (Онтаріо, Канада) й була організована спільними зусиллями Канадського Інституту Українських Студій, Гарвардського Українського Дослідницького Інституту та Українського Історичного Товариства. Друга зустріч проходила 4-6 вересня 1990 р. в Славську й була підготована та проведена Науковим Товариством ім. Т. Шевченка у Львові. Третя булап організована спільними зусиллями історичної комісії НТШ у Львові та новопосталого Інституту історичних досліджень Львівського держуніверситету ім. І. Франка. Вона проводилася в околицях Львова, в м. Брюховичах, під час роботи II Міжнародного конгресу українознаців.