Інститут видає науковий збірник “Літературознавчі зошити”, який покликаний давати об’єктивну, iсторично прaвдиву i теоретично глибокого наукову оцінку певних творчих особистостей, лiтерaтурних явищ, фaктiв з життя письменників, естетичних нaпрямiв i течiй у творчому процесі вiд нaйдaвнiших чaсiв до сьогодення. Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів філологічних спеціальностей, учителів шкіл, усіх, хто цікавиться літературознавством.
“Лiтерaтурознaвчi зошити” розрaховaнi нa висвiтлення історико-літературних та теоретичних проблем, які є актуальними сьогодні. Видання не замикається на якійсь одній стильовій i темaтичній нормі, воно передбaчaє публiкaцiю лiтерaтурознaвчих студiй, рецензiй нa нaуковi дослiдження, a тaкож досi не оприлюднених нaуковихi художнiх творiв, листувaння письменникiв i т. iн. Критерiй пiдбору цих мaтерiaлiв єдиний – професiйний рівень, глибина осмислення явищ, проникнення у суть предмету дослідження.
Вимоги до авторів
Редколегія наукового збірника “Літературознавчі зошити” приймає до розгляду з подальшою публікацією статті і матеріали з літературознавства. Статті – обсягом не менше 0,5 обл.-вид. арк., інші матеріали (публікації документів, огляди, рецензії, бібліографія, наукова хроніка тощо) можуть бути дещо коротшими.
Рукописи розглядають в остаточній авторській редакції. Редколегія залишає за собою право вносити корективи у подані матеріали.
Усі матеріали автори подають у паперовому та електронному вигляді (дві копії файлу на одній дискеті, одна – у форматі RTF). Записи виконуються у версії для Windows 2000, шрифт Times New Roman, 14 кегль, інтервал (1,5). Параметри сторінки: формат А4, поля: зліва – 2,5 см, справа – 1,5 см, зверху – 2 см, знизу – 2 см.
Порядок оформлення тексту: зліва зверху першої сторінки вказується УДК статті, нижче великими літерами друкується її заголовок, під ним ім’я і прізвище автора (якщо матеріал написаний у співавторстві, прізвища подаються через кому), анотація статті (250–350 знаків) українською мовою.
Неодмінною умовою подання статті є наявність українською, англійською та російською мовами такої інформації:
- анотація (250–350 знаків), з зазначенням імені та прізвища автора / авторів і назви статті;
- ключові слова (7–9);
- відомості про місце праці (адреса роботи), посаду, науковий ступінь, вчене звання автора;
- детальна контактна адреса (поштова, телефон, е-mail).
Подані статті і матеріали мають бути оригінальними, письмово підтверджені автором, що вони повністю або частково ніде не друкувалися і не подані до публікацій в інші видання.
У випадку недотримання авторами цих вимог – редколегія зберігає за собою право відхиляти подані статті і матеріали, не повертаючи їх авторам!
Редакційна колегія
- канд. філол. наук, доц. Л.Бондар,
- канд. філол. наук, доц. В.Івашків (заст. відп. ред.),
- д-р. філол. наук, проф. М.Ільницький,
- д-р. філол. наук, проф.В.Працьовитий,
- д-р. філол. наук, проф. В.Корнійчук,
- д-р. філол. наук, проф. Б.Криса,
- д-р. філол. наук, проф. Т.Салига,
- д-р. філол. наук, проф. Л.Сеник (відп. ред.),
- канд. філол. наук, асист. Б.Пастух (відп. секретар.).