22 березня 2016р. на факультеті журналістики ЛНУ ім. І. Франка було проведено круглий стіл для дітей та підлітків, які вивчають журналістику, на тему «Маніпулятивні технології у ЗМІ: де межа прийнятного?». Організаторами заходу виступили Інститут екології масової інформації, гурток «Юні журналісти» ЦДЮТ Залізничного району міста Львова та МКМЦ «Галицьке юнацтво». Також у заході взяли участь юні журналісти із м. Рубіжне Луганської області та їхні викладачі.

img_0708

На круглому столі було розглянуто такі питання, як «Маніпуляції У ЗМІ – різновид зловживань на інформаційному рівні», «Різновиди обману у ЗМІ», «Кому вигідні маніпуляції у ЗМІ?», «Інформаційні маніпуляції як вид зброї під час інформаційної війни» та «Прийоми захисту від можливого негативного впливу в інформаційному просторі». Проблеми, підняті у доповідях, викликали дискусію та бурхливі обговорення учасників.

img_0711