“Українська журналістика після Помаранчевої революції”

Наприкінці лютого Інститут екології масової інформації спільно з Західноукраїнським медіацентром “Нова журналістика” провів круглий стіл “Українська журналістика після Помаранчевої революції”. На зустріч були запрошені як теоретики та практики журналістики, так і студенти, активні дописувачі журналу Медіакритика. Однією з найважливіших тем, що обговорювали на круглому столі, стала проблема реальних змін в українських медіа, дискусія довкола того, як зафіксувати ці позитивні переміни, уникнути помилок в майбутньому, плекати в країні вільні й відповідальні медіа.
Редактор Медіакритики Борис Потятиник презентував колегам останні тематичні випуски журналу (№№8, 9). Також обговорювалась можливість створення в Україні груп тиску, аналогічних до тих, які активно діють на Заході, як одного з різновидів впливу на неякісну продукцію українських ЗМІ.