27 листопада 2019 року співробітник Інституту екології масової інформації (на громадських засадах) Павло Александров традиційно взяв участь у складі журі у медіафесті шкільних ЗМІ «Інформаційний простір», який щороку відбувається на базі гуртка «Юні журналісти» Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району м.Львова.

Учнівські ЗМІ презентували свої роботи: шкільні газети, сайти, блоги, відеоролики, у яких піднімали дуже важливі теми сучасної молоді. Сюжети, звичайно, брали зі шкільного життя: від булінгу до проблеми ґаджетів на уроках.

Метою заходу є залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до активної громадської діяльності в інформаційному просторі, заохочення їх до самостійної творчої реалізації у створенні власної медіапродукції. Представники учнівських редакцій різних навчальних закладів збираються для демонстрації досягнень своїх учнівських ЗМІ та обміну досвідом між учнівськими редакціями задля пропагування демократичних засад їхньої роботи і дослідження особливостей журналістської професії.

В контексті медіаекології, дослідження і створення школярами різних форм медіапродукції (шкільна газета, відеосюжет, сайт, блог тощо) є важливим елементом засвоєння дітьми та підлітками медіаосвітніх навичок, необхідних для орієнтування у сучасному медійному просторі та вміння розпізнавати можливі небезпеки патогенних впливів.

Світлини взято із ФБ-сторінки Творчі майстерні ЦДЮТ