12 травня 2016 р. конференц-зала факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка

Семінар присвячений презентації книги науковців Європейського центру Варшавського університету проф. Даріуша Мільчарека та доц. Ольги Барбурської «Східний вектор зовнішньої політики ЄС: здобутки та проблеми», яка видана в перекладі з польської мови Інститутом європейської інтеграції ЛНУ ім. Івана Франка у лютому 2016 р. Учасники семінару, серед яких Ґенеральний Консул Республіки Польща у Львові Вєслав Мазур, Надзвичайний та Повноважний Посол України у Республіці Польща (2010-2014 рр.) декан факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка проф. Маркіян Мальський, директор Інституту європейської інтеграції проф. Богдан Гудь, представники Європейського Центру Варшавського університету проф. Даріуш Мільчарек, доц. Ольга Барбурська, д-р Каміль Заячковський, доц. Артур Адамчик, професор Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Василь Марчук, викладачі та студенти факультету міжнародних відносин Франкового університету обговорили актуальні проблеми східної політики Європейського Союзу, зокрема стан виконання Програми Східне партнерство в цілому та щодо України зокрема. Відзначено вагомий вклад авторів публікації в дослідження і висвітлення вказаної тематики. Автори книги та українські науковці представили наукові доповіді, в яких відзначили як позитивні, так і негативні сторони політичних процесів, які відбуваються в Європейському Союзі стосовно його східних партнерів. Вкотре була відзначена вагома і позитивна роль дружньої Польщі щодо лобіювання зовнішньополітичних інтересів України на її євроінтеграційному шляху .

uk_pol3 uk_pol2 uk_pol6 uk_pol4 uk_pol5